VVG ORS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za VVG bandu
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Sigurnost informacijskih sustava

Go down 
3 posters
AuthorMessage
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty09.04.10 11:15

Jeste dograbili materijale sa plitvica, ili nisu postavljene gore? Smile
Back to top Go down
Silent Guardian

Silent Guardian


Posts : 139
Join date : 2009-04-23
Age : 35
Location : Velika Gorica, Croatia

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty09.04.10 19:57

Uspio sam to još maznut jućer. Sada ih samo treba naučit
Back to top Go down
Silent Guardian

Silent Guardian


Posts : 139
Join date : 2009-04-23
Age : 35
Location : Velika Gorica, Croatia

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty13.04.10 8:40

Ajmo komentare na izabrane brojeve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty13.04.10 11:07

Hahhahaha Smile,da, to bi bilo totalno smisleno.
E, koje pitanje je bilo pod brojem 5? Kaj si zaokružio za broj 5. Ja mislim da je točno 2.
Ne,ne, ziher je 2,3 i 4 Very Happy
Back to top Go down
cyclone

cyclone


Posts : 91
Join date : 2009-04-23

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty13.04.10 20:24

sta je bilo ipak na zaokruzivanje?????
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty13.04.10 20:40

Na kraju da.
Kada je bila tema kolokvij, jasno i glasno je rekao: "Znate koji je moj sistem, isto možete očekivati i sada na zadaći."
I na kraju zaokruživanje...
Back to top Go down
cyclone

cyclone


Posts : 91
Join date : 2009-04-23

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty13.04.10 20:51

a jbg, jos da nisam jucer popusio u biljaru rekao bi da mi nije zao sto nisam otisao, ovako jos jednom jbg
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty13.04.10 21:33

Sad
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty14.04.10 19:07

Neznam da li ste vidjeli obavijest na pretincu, za pisanje dodatne zadaće iz Sigurnosti informacijskih sustava u ponedjeljak i srijedu. Poslao sam profesoru e-mail, da vidimo o čemu je riječ. Nadam se brzom odgovoru, da znamo što i kako, a ja još moram ići na Windayse cijeli sljedeći tjedan u sklopu posla, izrađena akreditacija, plaćena kotizacija, rezerviran hotel, nemam pojma koji bog da radim Sad, naravno, ako se doista nas tiče.
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty15.04.10 11:22

Drugovi, dobio sam odgovor od profesora. Dodatna kontrola zadaća će se obaviti samo za one koji nisu stigli pisati tu prvu kontrolnu zadaću, znači, mi koji smo pisali, sve ok.
Back to top Go down
cyclone

cyclone


Posts : 91
Join date : 2009-04-23

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty15.04.10 22:22

Samo da ti napomenem, windays je dobar samo za otic napit se, vidjet ces koliko ekipe tamo pije... da ces nesto puno nauciti bas i ne znam, nije to na nivou nekih jacih drzava... ja mozda nagovorim sefa da i meni sredi akreditaciju pa se vidimo mozda u nekoj birtiji Very Happy
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty15.04.10 22:58

Idem ja tamo hrmbačit, teško da ću se napijati, nadam se tek tu i tamo da ću zbrisati na neko predavanje Smile. Tako ionako poslije radnog vremena gibam do Pule vidjet se sa femili prijateljima Smile
Back to top Go down
Silent Guardian

Silent Guardian


Posts : 139
Join date : 2009-04-23
Age : 35
Location : Velika Gorica, Croatia

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty11.06.10 17:57

Dali netko zna nešto vezano za upis reko je da će odredit termin sa rezultatima, tj postavit ali samo su rez ili sam ja čorav.
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty11.06.10 21:33

Ja sam prijavio prvi ispitni rok, za svaki slučaj ako nam informacija za upis bude dostupna u nedjelju, a upisi su recimo u ponedjeljak Smile
Back to top Go down
Silent Guardian

Silent Guardian


Posts : 139
Join date : 2009-04-23
Age : 35
Location : Velika Gorica, Croatia

Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty11.06.10 21:39

Ja sam isto prijavio 14 još dok sam Gligora prijavljivo.
Ali sada treba neš službeno od ovog žmirka
Back to top Go down
Sponsored content





Sigurnost informacijskih sustava Empty
PostSubject: Re: Sigurnost informacijskih sustava   Sigurnost informacijskih sustava Empty

Back to top Go down
 
Sigurnost informacijskih sustava
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sigurnost informacijskih sustava - skripta
» Sigurnost informacijskih sustava - kompletna skripta
» Projektiranje informacijskih sustava
» VVG Odrzavanje Racunalnih Sustava (ORS)-> Help!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
VVG ORS :: Arhiva :: 3. godina ORS-
Jump to: