VVG ORS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za VVG bandu
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Gaming online - Hamachi or so...

Go down 
+2
Drull
FiZor
6 posters

Koju igru biste najradije igrali preko neta u multiplejeru?
Warcraft 3 TFT
Gaming online - Hamachi or so... Vote_lcap9%Gaming online - Hamachi or so... Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Starcraft BroodWar
Gaming online - Hamachi or so... Vote_lcap9%Gaming online - Hamachi or so... Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Call of Duty
Gaming online - Hamachi or so... Vote_lcap9%Gaming online - Hamachi or so... Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Call of Duty 2
Gaming online - Hamachi or so... Vote_lcap18%Gaming online - Hamachi or so... Vote_rcap
 18% [ 2 ]
Half-Life
Gaming online - Hamachi or so... Vote_lcap9%Gaming online - Hamachi or so... Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Half-Life Opposing Force
Gaming online - Hamachi or so... Vote_lcap9%Gaming online - Hamachi or so... Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Half-Life Counter-strike Source
Gaming online - Hamachi or so... Vote_lcap27%Gaming online - Hamachi or so... Vote_rcap
 27% [ 3 ]
Half-Life Ice Cold
Gaming online - Hamachi or so... Vote_lcap9%Gaming online - Hamachi or so... Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Total Votes : 11
 

AuthorMessage
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Gaming online - Hamachi or so... Empty
PostSubject: Gaming online - Hamachi or so...   Gaming online - Hamachi or so... Empty29.06.09 12:30

Inspiriran offtopičarenjem na materijalima za faks predlažem slijedeće... dogovor oko online gaminga, par igara, svi koji su zainteresirani i naravno kada budemo svi fraj, a prilično sam siguran da će tog vremena sada hvala bogu i biti.
Predlažem igre a vi glasajte. Tri igre sa najviše glasova će bit odabrane za naše okršaje. Multiple voting je dozvoljen, no, nemojte to zlorabiti. Uključen je taj sistem glasovanja jer pretpostavljam da nas se neće okupit hrpa. Znači, svatko neka iskoristi multiple glasovanje samo jednom i oni koji su glasovali neka stave dolje post, bilo kojeg sadržaja kako bismo kasnije riješili pitanje matematike i otklonili mogućnost višestrukog glasanja Smile .
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Gaming online - Hamachi or so... Empty
PostSubject: Re: Gaming online - Hamachi or so...   Gaming online - Hamachi or so... Empty29.06.09 12:34

Kao što vidite, glasovao sam za sve igre osim za CoD jedinicu.
Back to top Go down
Drull




Posts : 18
Join date : 2009-04-25

Gaming online - Hamachi or so... Empty
PostSubject: Re: Gaming online - Hamachi or so...   Gaming online - Hamachi or so... Empty29.06.09 13:13

Samo hocu reci, poceo sam opet bas ovaj vikend igrati sa nekim prijateljima Imperium Galacticu 2.

Ako se tko sjeca te igre, i da mu se ponovo igrati, skinite je i pridruzite se Very Happy. Igramo sad prakticki svaku vecer kad imamo vremena...

Za one koji ne znaju kaj je to, jedna odlicna svemirska strategija je kratak opis
Back to top Go down
cyclone

cyclone


Posts : 91
Join date : 2009-04-23

Gaming online - Hamachi or so... Empty
PostSubject: Re: Gaming online - Hamachi or so...   Gaming online - Hamachi or so... Empty29.06.09 23:43

kruno i ja rokamo wormse armageddon preko hamachia, i red alert 2 (old fashion) pa eto
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Gaming online - Hamachi or so... Empty
PostSubject: Re: Gaming online - Hamachi or so...   Gaming online - Hamachi or so... Empty29.06.09 23:46

Od RA2 je ipak veća legenda jedinica, bar po meni Smile. Wrmsi rulaju, nisam se toga sjetio, to je preopaka igra Very Happy
Back to top Go down
kova

kova


Posts : 125
Join date : 2009-04-24
Age : 35
Location : /home/Rešetari

Gaming online - Hamachi or so... Empty
PostSubject: Re: Gaming online - Hamachi or so...   Gaming online - Hamachi or so... Empty30.06.09 15:15

ja sam za cod2 ili cod
Back to top Go down
Jozo

Jozo


Posts : 84
Join date : 2009-05-09
Age : 36
Location : Bjelovar

Gaming online - Hamachi or so... Empty
PostSubject: Re: Gaming online - Hamachi or so...   Gaming online - Hamachi or so... Empty19.08.09 15:45

Ja bi cod 4 , warhamer 40k , red alert 3 , ovo što je tamo predloženo nevalja
Back to top Go down
Jozo

Jozo


Posts : 84
Join date : 2009-05-09
Age : 36
Location : Bjelovar

Gaming online - Hamachi or so... Empty
PostSubject: Re: Gaming online - Hamachi or so...   Gaming online - Hamachi or so... Empty25.08.09 22:33

daj ljudi , ja bi igro

Šta nema nikog zainteresiranog ????
Back to top Go down
Alphaww

Alphaww


Posts : 39
Join date : 2009-05-14
Age : 37
Location : Zagreb , Dubrava

Gaming online - Hamachi or so... Empty
PostSubject: Re: Gaming online - Hamachi or so...   Gaming online - Hamachi or so... Empty26.09.09 23:42

Ko ima muda neka me izazove
zna se Starcraft !!!!!(ne fastest)

profil: Alphaww
Lan iskustvo sa prijateljima
participacija na natjecanjima: 4
osvojeni turniri: 1
WcG: N/A (izostao zbog ozljede lijeve hrskavice na desnom malom prstu Smile)
Sponzorstvo: N/A
Godina dana aktivnog (danonocnog) natjecanja na ICCup(Abyss) max. rank: C
(na icupu) priblizna statistika (na main C accountu)
44-15-10

Umirovljen vec preko godinu dana!
Zato što su ga svi optuzili da nemoze vise, zeli se vratiti pred monitore i ponovno osvojiti "rulju" cije je postovanje dugo gradio.

Nakon zadnjeg poraza protiv nepoznatog 10 godina mlađeg protivnika je izjavio:
"Moja karijera ce zavrsiti kad ja to kazem"

//Ovdije ide moja slika sa suncanim naocalama i sakama u zraku


V.S

//Ovdije moze biti Vaš profil
Back to top Go down
Jozo

Jozo


Posts : 84
Join date : 2009-05-09
Age : 36
Location : Bjelovar

Gaming online - Hamachi or so... Empty
PostSubject: Re: Gaming online - Hamachi or so...   Gaming online - Hamachi or so... Empty26.09.09 23:57

hahahahahahahahaha zakon
Back to top Go down
Sponsored content





Gaming online - Hamachi or so... Empty
PostSubject: Re: Gaming online - Hamachi or so...   Gaming online - Hamachi or so... Empty

Back to top Go down
 
Gaming online - Hamachi or so...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
VVG ORS :: Birtija-
Jump to: