VVG ORS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za VVG bandu
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Jozo

Jozo


Posts : 84
Join date : 2009-05-09
Age : 36
Location : Bjelovar

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty
PostSubject: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA   HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty24.05.09 19:09

Ja se mislim učlanit u HDZ , šta vi ljudi mislite o tome ?


Last edited by Jozo on 29.05.09 14:52; edited 1 time in total
Back to top Go down
kova

kova


Posts : 125
Join date : 2009-04-24
Age : 35
Location : /home/Rešetari

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty
PostSubject: Re: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA   HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty24.05.09 19:20

jozo, spammeru jedan
Back to top Go down
cyclone

cyclone


Posts : 91
Join date : 2009-04-23

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty
PostSubject: Re: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA   HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty25.05.09 0:16

Hrvatska Narodna Zajednica = HNZ, a ne hdz Very Happy
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty
PostSubject: Re: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA   HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty25.05.09 0:32

Tvoj motiv učlanjenja u HDZ je sasvim legitiman, ako je riječ o vlastitom probitku u smislu eventualnog lakšeg pronalaska posla i sl. jer sumnjam da imaš drugih motiva Smile. Ako misliš da ti učlanjenje to može garanitiran, go for it, ali samo da te upozorim, ljudi koji imaju isti motiv kao i ti, heh, ima ih prilično, pitanje je da češ baš ti doći na red.
Općenito, politička scena je nešto što mi se doista gadi. U tom sustavu je nemoguće funkcionirat na način na koji bi čovjek možda ponekad i htio, govorim o pozitivnom djelovanju, iskrenosti, otvorenosti, toga u toj priči nema.
"Političkarenje" ili kako bi ja rekao pizdarenje nema baš neke suvisle svrhe, doduše ja je nisam vidio, a sve oni koji me pokušaju uvjerit u suprotno, morat će se naoružat prilično bogatim arsenalom argumenata, ali ARGUMENATA ne isprdaka koji oni smatraju argumentima. Mene fascinira naša država i sustav. Prijedlozi zakona, njihovo donošenje i provedba. Država je neefikasna i naravno, ali naravno da svatko gleda svoju korist. Svatko tko se nađe u prilici, naravno da će gledat svoju korist. Josip se želi učlaniti u HDZ kao i mnogi drugi upravo iz tog razloga...bolja pozicija, bolja plaća, status koji garantirana nama i našim najbližima sigurnost i da, sasvim je prirodno, kao što rekao legitimno, nije za osudu. Ljudska priroda nalaže i nameće takav sustav i funkcioniranje, a doista su rijetki oni koji se s tim ne slažu, ali takvi ne opstaju i ne ostaju dugo jer su problem za "razvaljene guzice". Problem "neuspjelih" je zavist usmjerena na one koji su "uspjeli" ništa više, i to čovjeka ne čini boljim u odnosu na onog koji je "uspio". Nerijetko se taj oblik zavisti ističe riječima "vidi lopova", "vidi govna" i sl. a taj isti, ali baš isti čovjek bi napravio isto. Prilika čini lopova, to je provjereno, to je činjenica. Čast izuzecima, ima ih, ali ih je malo. Jedino što čovjeku doista preostaje je borba, vjera u sebe, angažman, energija kako bi nešto u životu napravio, bez obzira na više ili manje sretne okolnosti, bez osvrtanja na druge. Osvrtanje je "noćna radnica" koja tjera u očaj, razoružava čovjeka, ostaje i bez ono malo ammo-a i hit pointsa što mu je ostalo Smile za tjeranje dalje.
S HDZ-om, GAČJGPAHGIPZ-om ili bez njega, treba RADIT, treba se TRUDIT, na sreću ne treba računat i to bi bilo to.
Za sve dodatne informacije nazovite FiZor hotline 0800-00-00-01 Very Happy
Back to top Go down
Jozo

Jozo


Posts : 84
Join date : 2009-05-09
Age : 36
Location : Bjelovar

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty
PostSubject: Re: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA   HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty29.05.09 14:38

hahahahaha čak ni ime ne znam
Back to top Go down
Sponsored content





HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty
PostSubject: Re: HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA   HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA Empty

Back to top Go down
 
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
VVG ORS :: Birtija-
Jump to: