VVG ORS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za VVG bandu
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Specijalistički studij općenito...

Go down 
2 posters
AuthorMessage
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Specijalistički studij općenito... Empty
PostSubject: Specijalistički studij općenito...   Specijalistički studij općenito... Empty14.09.10 0:07

Dragi drugovi, kakva su Vaša očekivanja, što kažete na kolegije?
Back to top Go down
kova

kova


Posts : 125
Join date : 2009-04-24
Age : 35
Location : /home/Rešetari

Specijalistički studij općenito... Empty
PostSubject: Re: Specijalistički studij općenito...   Specijalistički studij općenito... Empty14.09.10 1:13

moram proznat da mi se sviđaju predmeti al kad malo bolje razlislim sve te predmete mogu naučit kod kuće a mislim da spec. bacc. ne odskače puno od običnog bacc. tak da ništa od toga, na kraju krajeva, znam kakva su predavanja na vvg-u .... a i puno košta

nakon što riješim diplomski, tražim posao
eventualno možda ubodem neki certifikat, al to otom potom
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Specijalistički studij općenito... Empty
PostSubject: Re: Specijalistički studij općenito...   Specijalistički studij općenito... Empty14.09.10 10:14

Imao sam isto razmišljanje definitivno, no, bode me bakalarčina, osim toga, sviđa mi se što je zapravo još ta jedna godina, ne dvije. Htio bi to odvaliti, tj. gdje sam počeo, da i završim. Malo me nostalgija vuče. Kolegiji su dobri, to zaista, nadam se da i provedba istih bude kvalitetna, jer s obzirom na teme, bila bi prava šteta da to nebude tako.
Kolega s posla mi ide na TVZ i kaže da je organizacija katastrofa. Oke, nije to toliko ni bitno, ali čini mi se da tamo vlada kaos vezano za predavanja, kolegije i to baš u smislu kvalitete, k tome, godina košta 15000kn. U konačnici, ovo kaj Kova veliš je istina, koliko čovjek uloži toliko ima, a tu VVG nije kriv za nečiji rad, tj. nerad, zapravo uz volju i samoorganizaciju može biti jako dobar guide u samousmjeravanju tokom polaganja tih kolegija. Zapravo, čovjek može dosta savladati, naravno, pod uvjetom da profesor nemora biti ultra zahtjevan i strog da bi studenti radili, već sami po sebi imaju volje za radom.

Baj d vej, jesi već gledao poslove, gledaš na matičnoj lokaciji ili si čak mislio dojašiti do ZG-a?
Back to top Go down
kova

kova


Posts : 125
Join date : 2009-04-24
Age : 35
Location : /home/Rešetari

Specijalistički studij općenito... Empty
PostSubject: Re: Specijalistički studij općenito...   Specijalistički studij općenito... Empty14.09.10 13:29

Tu i tamo pogledam šta se traži na posao.hr, što se tiče lokacije, nebi bilo loše naći nešto blizu matične lokacije, al nema baš izbora, sve su to neki rač servisi gdje rade ljudi sa završenom srednjom školom. Tak da razmišljam se opet vratit u zagreb, kak sam 3 godine proveo u zagrebu, počeo mi falit Smile tak da neznam, gdje nađem nađem.
šta je s onim tvojim biznisom? Smile oće se uspit realizirat?
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Specijalistički studij općenito... Empty
PostSubject: Re: Specijalistički studij općenito...   Specijalistički studij općenito... Empty14.09.10 22:01

Jes, baš razgovarao sam Josipom o tome. Ja sam dobio stalni posao u firmi, čekam da mi se status tamo stabilizira, te eventualno otvore neki putevi, tako da za očekivati je i mislim realno, u 2011. godini, konkretno, kolovoz 2011. prije nove radne godine. Ima dotad dosta vremena, no, proći će to vrlo brzo. Mislio sam i sada, ali pametno bi bilo pričekati jer ima dosta aktivnosti u mojim krugovima, jednostavno neek stvari trebaju sjesti na place pa je lakše manevrirati, predviđati i organizirati radne akcije. Ako češ dolaziti i biti u ZG, savršenstvo.
Back to top Go down
Sponsored content





Specijalistički studij općenito... Empty
PostSubject: Re: Specijalistički studij općenito...   Specijalistički studij općenito... Empty

Back to top Go down
 
Specijalistički studij općenito...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
VVG ORS :: Specijalistički studij informacijski sustavi-
Jump to: