Forum za VVG bandu

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Gdje, kako i što radite?

Go down 
AuthorMessage
FiZor

PostSubject: Gdje, kako i što radite?   14.09.10 0:28

Kako naslov navodi, gdje ste se skrasili, ako ste se skrasili, ili ako ne, gdje se planirate skrasiti? Smile

PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   16.09.10 19:13

Kad nece nitko ajd da ja krenem...

Nisam se jos do kraja skrasio, ali nadam se da ce se to promijeniti i da cu biti primljen za stalno.
Zadnjih 9 i pol mjeseci sam u Vipnetu, IT enterprise operations odjel, posla koliko hoces, 10 ljudi na odjelu i drzimo oko 1600 racunala + 30tak sustava za funkcioniranje firme. Sto se tice specijalistickog, odustao sam trenutno od toga, jer ponuda sa VVG-a i nije bas nesto, ali nadam se da ce se naci vremena za neki certifikat i slicno.

Back to top Go down
View user profile
FiZor

PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   17.09.10 19:33

Ja radim u tvrtci Svijet Medija d.o.o. Uz dvojicu kolega zadužen sam za sferu nabave i distribucije it opreme, servis i prodaju.
Što se tiče specijalističkoj studija, prijavio se jesam, kolegiji mi se čine vrlo zanimljivi, uz dobru provedbu, super , a što se tiče konkurencije u segmentu obrazovanja, programi i provedba su koliko čujem iz prve ruke iznimno loši.

PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   18.09.10 14:24

Ma tko sljivi kolegije, bitan je papir jer ionako ces sve morati nauciti kroz posao. Iako mislim da se konkretnije znanje i papir moze dobiti ako se polozi MCITP ili nesto slicno, jer to je ipak na trzistu rada nesto sto daje prednost
Back to top Go down
View user profile
FiZor

PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   18.09.10 14:58

Ne treba podcjenjivati kolegije jer mogu biti dobra smjernica, posebice za one koji se u već nekom segmentu nisu profilirali. MS certifikati svakako vrijede, premda, svaka šuša ih polaže, ljudi koji nerijetko nemaju pojma o tome što su položili.

PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   04.11.10 12:19

pozz cure....

ja sam se maknuo iz svoje profesije i trenutno radim u jednoj engleskoj konzultantkoj firmi koja se bavi EU projektima.

radim kao asistent office managera na projektu Osiguravanje kvalitete u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju.

uvijeti nemogu biti bolji..radno vrijeme je klizno (dodem kad zelim odem kad zelim)mogu raditi od doma i tak!

Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   

Back to top Go down

Gdje, kako i što radite?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» 'Je*em mu, ne valja!': pogledajte kako se prognostičarka Tea Blažević izbeštimala zbog krive slike
» Napalo povratnike: velika hajka Porezne uprave na povratnike
» tko su i kako funkcioniraju lešinari koji su preuzeli agrokor
» gdje su krune hrvatskih vladara ?
» Zabranjeno evanđelje Marije Magdalene ili kako je mizoginija oblikovala jednu laž