VVG ORS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za VVG bandu
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Gdje, kako i što radite?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Gdje, kako i što radite? Empty
PostSubject: Gdje, kako i što radite?   Gdje, kako i što radite? Empty14.09.10 0:28

Kako naslov navodi, gdje ste se skrasili, ako ste se skrasili, ili ako ne, gdje se planirate skrasiti? Smile
Back to top Go down
cyclone

cyclone


Posts : 91
Join date : 2009-04-23

Gdje, kako i što radite? Empty
PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   Gdje, kako i što radite? Empty16.09.10 19:13

Kad nece nitko ajd da ja krenem...

Nisam se jos do kraja skrasio, ali nadam se da ce se to promijeniti i da cu biti primljen za stalno.
Zadnjih 9 i pol mjeseci sam u Vipnetu, IT enterprise operations odjel, posla koliko hoces, 10 ljudi na odjelu i drzimo oko 1600 racunala + 30tak sustava za funkcioniranje firme. Sto se tice specijalistickog, odustao sam trenutno od toga, jer ponuda sa VVG-a i nije bas nesto, ali nadam se da ce se naci vremena za neki certifikat i slicno.

Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Gdje, kako i što radite? Empty
PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   Gdje, kako i što radite? Empty17.09.10 19:33

Ja radim u tvrtci Svijet Medija d.o.o. Uz dvojicu kolega zadužen sam za sferu nabave i distribucije it opreme, servis i prodaju.
Što se tiče specijalističkoj studija, prijavio se jesam, kolegiji mi se čine vrlo zanimljivi, uz dobru provedbu, super , a što se tiče konkurencije u segmentu obrazovanja, programi i provedba su koliko čujem iz prve ruke iznimno loši.
Back to top Go down
cyclone

cyclone


Posts : 91
Join date : 2009-04-23

Gdje, kako i što radite? Empty
PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   Gdje, kako i što radite? Empty18.09.10 14:24

Ma tko sljivi kolegije, bitan je papir jer ionako ces sve morati nauciti kroz posao. Iako mislim da se konkretnije znanje i papir moze dobiti ako se polozi MCITP ili nesto slicno, jer to je ipak na trzistu rada nesto sto daje prednost
Back to top Go down
FiZor

FiZor


Posts : 340
Join date : 2009-04-23
Age : 38
Location : Zagreb

Gdje, kako i što radite? Empty
PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   Gdje, kako i što radite? Empty18.09.10 14:58

Ne treba podcjenjivati kolegije jer mogu biti dobra smjernica, posebice za one koji se u već nekom segmentu nisu profilirali. MS certifikati svakako vrijede, premda, svaka šuša ih polaže, ljudi koji nerijetko nemaju pojma o tome što su položili.
Back to top Go down
santek.vg




Posts : 11
Join date : 2009-04-27

Gdje, kako i što radite? Empty
PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   Gdje, kako i što radite? Empty04.11.10 12:19

pozz cure....

ja sam se maknuo iz svoje profesije i trenutno radim u jednoj engleskoj konzultantkoj firmi koja se bavi EU projektima.

radim kao asistent office managera na projektu Osiguravanje kvalitete u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju.


uvijeti nemogu biti bolji..radno vrijeme je klizno (dodem kad zelim odem kad zelim)mogu raditi od doma i tak!

Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Gdje, kako i što radite? Empty
PostSubject: Re: Gdje, kako i što radite?   Gdje, kako i što radite? Empty

Back to top Go down
 
Gdje, kako i što radite?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Gdje je konobar?!
» Kako Vam se sviđa logo na vrhu foruma?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
VVG ORS :: Posao-
Jump to: